Thank You, See You in 2025!📣📣📣  

Organizer:

WinDoor-tech 2019 premieres

6/9/2020 1:26:38 PM

Share

As for the first spectacle with exceptional stars, trade fair guests wait months for these products. In turn, the companies proudly present them at their stands. Meet the premieres of WINDOOR-TECH 2019!

PREMIERY WINDOOR-TECH/ PREMIERES

B-SAFE s.r.o.

Secure

Termoutwardzalna i ultra gęsto sieciujaca EVA folia laminująca do szkła bezpiecznego. Secure jest bardzo transparentna, gęsta oraz bardzo odporna na wilgotność oraz wysokie temperatury, niewypływająca folia do zastosowań na zewnątrz na balustrady, podłogi, daszki, stopnie schodów.

Daylight EVA

Daylight jest ultratrasnparentna, termoutwardzalna, gęsto sieciująca folia EVA do laminacji najwyższej jakości szkła bezpiecznego, odporna na wysokie temperatury oraz wilgotność, mało wypływająca odporna wobec żółknięcia, zabezpieczająca również krawędzie szkła laminowanego.

B-Flex EVA interlayer film

B-Flex EVA to uniwersalna, extra clear folia laminująca do szkła bezpiecznego, nisko wypływająca, bardzo łatwa w użyciu, w wysokim stopniu termoutwardzalna i gęsto sieciująca, bardzo delikatna i elastyczna, nadająca się jak do transparentnych aplikacji, tak również do materiałów wkładkowych i folii LCD. Folia jest odporna wobec wilgoci, wysokich temperatur, zżółknięciu oraz zamgleniu.

 

ELUMATEC POLSKA Sp. z o.o.

Robot do szklenia

6- cio osiowy robot przemysłowy do szklenia pakietami szyb zespolonych z chwytakiem próżniowym.

 

FIMTEC-POLSKA Sp. z o.o. Sp.k.

Numerycznie sterowana zagniatarka do naroży aluminiowych DCM1

Zagniatarka do naroży aluminiowych pozwalająca na automatyzację procesu łączenia profili. Maszyna posiada 14 osi sterowanych numerycznie oraz zintegrowany systemem kontroli prawidłowego ułożenia łączonych elementów.

 

Centrum obróbczo - tnące LMX 650

W pełni zautomatyzowane precyzyjne i wysokowydajne centrum obróbczo - tnące z multiwrzecionem oraz dwoma jednostkami tnącymi do cięcia i obrabiania profili z aluminium. Maszynę można wyposażyć w zależności od indywidualnego zapotrzebowania Klienta.

 

IMAC Sp. z o.o.

Maszyna do wklejania opasek w elementy

Specjalistyczna maszyna, przystosowana do wklejenia JEDNEGO lub DWÓCH kątowników (opaska, profil “L”) w belki futryn (panele), przy użyciu dwóch rodzajów kleju: kleju winylowego (PVA), który penetrując w łączone elementy wykonuje trwałe ich połączenie i kleju termotopliwego, który szybko ustala pozycję luźnego kątownika, w celu uzyskania ościeżnic regulowanych “DIN”.

 

Podniose.pl

Usługa wynajmu mini-żurawi połączona z pakietem montażowym

Jako jedna z niewielu firm na rynku oferujemy naszym partnerom usługę wynajmu mini-żurawi połączoną z pakietem montażowym, co czyni realizację szybszym i tańszym. Doswiadczony personel, profesjonalne maszyny, osprzęt i narzędzia gwarancją zadowolenia naszych klientów.

 

Schmalz Sp. z o.o.

Vacu Master Window 500

Bezpieczna obsługa okien, szyb i elementów szklanych do max. 500 kg.

Glassworker GW 625

Manipulator do szyb Glassworker GW 625 jest idealnym rozwiązaniem w realizacji montaży ciężkich szyb i okien. Nośność przyssawki do szyb i podnośnika to 625 kg z 40% projektowym zapasem.