Do zobaczenia 12-15.02.2025! 🔥📣🔥📣📣📣📣  

Organizator:

Buduj globalny biznes - Międzynarodowa Strefa Spotkań na targach WINDOOR-TECH i BUDMA!

Podziel się

Spotkania osobiste są niezastąpione w budowaniu relacji biznesowych, dlatego podczas targów BUDMA i WinDoor-tech 2023 wynosimy je na nowy poziom. Zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Strefie Spotkań! To wyjątkowa szansa na rozwój swojej firmy na światowych rynkach.

Wystawy międzynarodowe skupiają firmy z wielu krajów, wielu gospodarek, ale także wielu kultur. Dlatego targi są idealnym miejscem nie tylko do zaprezentowania produktów i usług w formie stoiska wystawienniczego, ale przede wszystkim do stworzenia okazji do osobistego spotkania.

Tu przedsiębiorcy znajdą partnerów biznesowych, ale także pozyskają kompleksową i istotną wiedzę na temat jak kierować rozwojem firmy na arenie międzynarodowej. Szukanie nowych możliwości finansowania, bezpieczeństwa transakcji i transportu, a wreszcie samej logistyki w tej nowej, zmienionej rzeczywistości łańcucha dostaw – eksperci Santander Bank oraz UPS będą na miejscu, żeby udzielać wszelkich informacji.

Łączymy wiedzę i networking z technologią. Aby upewnić się, że zweryfikowani uczestnicy maksymalnie wykorzystają możliwości budowania sieci kontaktów – wydaliśmy aplikację mobilną, podpowiadającą kontakty, tworzącą kalendarz i mapę spotkań. Tylko dla zarejestrowanych uczestników targów.

International Meeting Zone w Pawilonie 5 będzie tętniącą życiem przestrzenią biznesową.

Międzynarodowa Strefa Spotkań-pakiet korzyści

Spotkania ludzi, których łączy wspólny cel – rozwój biznesu. Aby stać się silniejszym. Aby rozwijać się na arenie międzynarodowej.
Handel międzynarodowy napędza gospodarkę, rozwija firmy, otwiera nowe rynki, a my wprowadzamy nową przestrzeń do międzynarodowych spotkań, gdzie nie tylko kupcy z całego świata będą mogli spotkać się z dostawcami, ale również będą mieli możliwość uzyskania konsultacji w zakresie usług wspierających handel międzynarodowy.
Stworzymy przestrzeń dla zwiedzających z zagranicy, w tym grupy kilkuset kupców uczestniczących w programie Hosted Buyers, kluczowych gości z Polski, czy wreszcie dla wystawców targów BUDMA i WinDoor-tech, gdzie nie tylko pomożemy im znaleźć potencjalnych partnerów biznesowych, ale także przekażemy kompleksową i istotną wiedzę na temat jak kierować rozwojem firmy na arenie międzynarodowej. W nowej, zmienionej rzeczywistości łańcucha dostaw wiedza, szukanie nowych możliwości finansowania, bezpieczeństwa transakcji i transportu, a wreszcie samej logistyki, są niezwykle istotne.
Połączymy wiedzę i networking z technologią. Aby upewnić się, że zweryfikowani uczestnicy maksymalnie wykorzystają możliwości budowania sieci kontaktów – przygotujemy aplikację mobilną, podpowiadającą możliwe kontakty, tworzącą kalendarz spotkań i mapę spotkań.

 

Nie przeocz  możliwości międzynarodowego rozwoju swojej firmy! Zostań Wystawcą targów WINDOOR-TECH i BUDMA, dołącz do Międzynarodowej Strefy Spotkań i buduj globalny biznes!

 

Partnerzy