Do zobaczenia 11-14.02.2025! 🔥📣🔥📣📣📣📣  

Organizator:

Grupa MTP dołączyła do Polskiego Związku Pracodawców Budownictwa!

27.01.2021 10:08:25

Podziel się

Grupa MTP od 1 stycznia dołączyła do grona znakomitych przedsiębiorstw zrzeszonych w Polskim Związku Pracodawców Budownictwa. To ogólnopolska organizacja zrzeszająca firmy z branży infrastruktury i budownictwa, które wspólnie reprezentują ponad 70 proc. potencjału rynku generalnego wykonawstwa inwestycji w Polsce.

„To dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Międzynarodowe Targi Poznańskie już od kilkudziesięciu lat organizują wydarzenia obejmujące swoim zakresem szeroko rozumiane budownictwo, a poprzez tworzenie komfortowej przestrzeni służącej komunikacji biznesowej, nieustannie łączą i wspierają przedsiębiorców i uczestników rynku budowlanego. Jesteśmy dumni tym bardziej, że wraz z Polskim Związkiem Pracodawców Budownictwa planujemy w niedalekiej przyszłości kolejne przedsięwzięcia, których głównym celem jest wymiana doświadczeń i transfer najbardziej aktualnej wiedzy do biznesu. Zanim spotkamy się w listopadzie (od 23 do 26 listopada), na 30-tej edycji targów BUDMA organizowanych w tym roku z targami Windoor-tech, wspólnie z PZPB i partnerami zrealizujemy Forum Gospodarcze Budownictwa BUILD 4 FUTURE, które odbędzie sięw formule on-line już na początku lutego b.r. Mamy z PZPB ambitne plany także na nieco dalszą przyszłość, ale więcej o nich powiemy, jak sądzę, podczas listopadowej BUDMY.” – mówi Dariusz Muślewski, Dyr ektor Grupy Produktów, Grupa MTP.

Pierwsza okazja do spotkania i podjęcia dyskusji o przyszłości budownictwa będzie już podczas Dni Budownictwa i Architektury, które odbędą się w formule on-line od 1 do 4 lutego. W ich ramach odbędzie się III edycja Forum Gospodarczego Budownictwa BUILD 4 FUTURE (1-2 lutego), podczas którego podjęta zostanie dyskusja m.in. o nowym prawie zamówień publicznych oraz scenariuszach rozwoju rynku infrastruktury i  budownictwa.  Celem dyskusji będzie odpowiedź na pytanie, które segmenty w budownictwie i infrastrukturze mają największe szanse na wzrost aktywności inwestycyjnej, a najważniejsze informacje przedstawi Jan Styliński, Prezes Zarządu PZPB.

Więcej o Forum Gospodarczym Budownictwa na stronie www.build4future.pl

….

Polski Związek Pracodawców Budownictwa to ogólnopolska organizacja zrzeszająca firmy z branży infrastruktury i budownictwa, które wspólnie reprezentują ponad 70 proc. potencjału rynku generalnego wykonawstwa inwestycji w Polsce. Naszymi firmami członkowskimi są przedsiębiorstwa zajmujące się kompleksową realizacją inwestycji, firmy deweloperskie, specjalistyczne firmy projektowe, firmy produkujące materiały dla budownictwa, dostarczające technologię i inne związane z branżą infrastruktury i budownictwa.

www.pzpb.com.pl