Do zobaczenia 11-14.02.2025! 🔥📣🔥📣📣📣📣  

Organizator:

ITM_talks vol. 2 już 8 września!

07.09.2020 11:55:29

Podziel się

Zbliża się data drugiego odcinka ITM_talks. Już 8 września o godz. 11:00 będzie można dołączyć do dyskusji online na temat autonomii robotów i cyfrowej transformacji przemysłu. Wśród poruszanych kwestii nie zabraknie także odniesień do robotyzacji zakładów pracy oraz wykorzystywania IoT w fabrykach i magazynach. W spotkaniu wezmą udział eksperci branżowi, znani i cenieni w sektorze przemysłowym praktycy, przedstawiciele nauki i biznesu.

Po sukcesie pierwszego odcinka ITM_talks, który obejrzało kilkaset osób związanych z sektorem przemysłowym, przyszedł czas na zapowiedź kolejnej części tej serii. Już 8 września o godz. 11:00 ruszy drugi odcinek, w którym wezmą udział:

  • Adam Drewniany, Prezes Zarządu South Bay Solutions,
  • Michał Kaźmierczak, Dyrektor Biznesu Robotyki i Automatyki Dyskretnej ABB,
  • dr hab inż. Krzysztof Kurowski, Zastępca Pełnomocnika Dyrektora IChB PAN ds. Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego,

Za moderację dyskusji odpowie dr inż. Krzysztof Walas z Instytutu Robotyki i Inteligencji Maszynowej Politechniki Poznańskiej.

 

Tematem najbliższego spotkania online będzie autonomia robotów i cyfrowa transformacja przemysłu w trudnych czasach. Eksperci, zaproszeni do rozmowy przez organizatorów targów ITM Industry Europe i Modernlog, przedstawią swoje spojrzenie na jedne z najbardziej frapujących współczesny przemysł kwestii. Czy transformację technologiczną należy traktować jako odpowiedź na kryzys? Jak przebiega proces robotyzacji w Polsce i na świecie? Jak na rozwój autonomii robotów wpływa możliwość komunikacji między nimi? Na te i na wiele innych pytań otrzymamy odpowiedź już w drugim tygodniu września, podczas ITM_talks vol. 2.

Rozmowy, prowadzone z nowoczesnego studia do transmisji online Grupy MTP, będą transmitowane na żywo poprzez specjalnie dostosowaną do tego platformę. Bezpłatna rejestracja na to spotkanie trwa!

Spotkania z serii ITM_talks stanowią zapowiedź nadchodzących targów ITM Industry Europe oraz Modernlog, które odbędą się na terenie MTP w terminie 3-6.11.2020 r. Wydarzeniom będą towarzyszyły branżowe konferencje w tym pionierski projekt promujący rozwój przemysłu 4.0 Kongres Industry NEXT. The New Reality oraz II edycja Konferencji Smart Warehouse.

 

Zarejestruj się