Do zobaczenia 11-14.02.2025! 🔥📣🔥📣📣📣📣  

Organizator:

Jak zwiększyć w Polsce popyt na stolarkę w sezonie 2023? Webinar z Koalicji Termomodernizacji

Podziel się

Koalicja Termomodernizacji to odpowiedź na pogarszającą się sytuację rynkową dla branży stolarki i pomysł na zwiększanie popytu na okna i drzwi w Polsce. Jak można to osiągnąć? Tego dowiedzą się uczestnicy webinaru, który odbędzie się 1 grudnia (czwartek) o godz. 10:30.

Dane rynkowe nie pozostawiają złudzeń – nastroje konsumenckie są na fatalnym poziomie a liczba zezwoleń na budowę spada z miesiąca na miesiąc. Październikowe dane o wynikach budownictwa mieszkaniowego wskazują na 43-proc. spadek liczby pozwoleń wydanych na budowę domów jednorodzinnych. Jest jednak szansa na ratowanie popytu na stolarkę w przyszłym roku. Wszystko za sprawą powstającej właśnie branżowej Koalicji Termomodernizacji. Pierwsza inicjatywa Koalicji, akcja dotacjenaokna.pl, będzie nie tylko wiedzą, działaniami promocyjnymi czy materiałami szkoleniowymi, ale przede wszystkim narzędziem otwierającym drzwi do nowych klientów.

Organizatorzy Koalicji Termomodernizacji (Stowarzyszenie Dom Bezpieczny oraz redakcja Forum Branżowego) wskażą jak zdobyć nowych klientów dzięki programom finansowania wymian okien i drzwi oraz przeprowadzą kursy dla przedstawicieli handlowych i dilerów. Ważne będzie też stałe wsparcie i opieka merytoryczna, jak i działania promujące wymianę stolarki. Najważniejszym celem Koalicji jest jednak zrozumienie docelowego modelu sprzedaży okien i drzwi z wykorzystaniem różnych programów dotacyjnych.

O tym jak rozwijać w roku 2023 sprzedaż w segmencie termomodernizacji budynków w Polsce rozmawiać będą eksperci podczas webinarium Forum  Branżowego, poświęconym dotacjom na okna.

Start 1 grudnia o godz. 10.30 – wstęp wolny dla każdego zainteresowanego.

Wystarczy zapisać się:

>>> TUTAJ <<<