Do zobaczenia 11-14.02.2025! 🔥📣🔥📣📣📣📣  

Organizator:

Najlepsi z Najlepszych

Podziel się

"Najlepsi z najlepszych" to katalog przygotowany przez redakcję Stolarki VIP, będący wartościowym kompendium wiedzy o innowacyjnych komponentach, maszynach, systemach i akcesoriach do produkcji stolarki otworowej. W jego najnowszym wydaniu nie mogło zabraknąć targów WINDOOR-TECH.

"Ambicją każdego producenta, dystrybutora i w końcu każdego konsumenta jest podążanie wielkimi krokami w kierunku neutralności klimatycznej, aby zapewnić godną i lepszą przyszłość następnym pokoleniom. Preferowana prze wielu klientów nowoczesna, ale także energooszczędna, funkcjonalna i trwała stolarka okienna, drzwiowa, garażowa czy osłonowa nie jest sezonową modą, ale realną potrzebą i obowiązującym trendem. 

W publikacji, którą oddajemy w Państwa ręce, przedstawiamy innowacyjne komponenty, maszyny, systemy i akcesoria do produkcji stolarki otworowej. Prezentujemy także najlepsze okna, drzwi, bramy i osłony, będące przykładem dla innych i stanowiące prawdziwą awangardę naszej branży. Są tam także rekomendowane salony okien i drzwi, aktywnie promowane i polecane konsumentom." - pisze we wstępie Katalogu Grzegorz Cendrowski, prezes Stolarki VIP. 

W Katalogu można znaleźć także zapowiedź zbliżającej się edycji targów WinDoor-Tech, która odbędzie się 11-14 lutego 2025 r.

Więcej informacji o Katalogu na: https://www.vipstolarka.pl/