Do zobaczenia 11-14.02.2025! 🔥📣🔥📣📣📣📣  

Organizator:

Nowy kanał cyfrowej komunikacji - Schüco Innovation Now

17.02.2021 15:55:16

Podziel się

Firma Schüco, dostawca systemowych rozwiązań okien, drzwi i fasad, stworzyła cyfrową platformę Schüco Innovation Now, przez którą będzie na bieżąco dostarczać architektom i producentom stolarki w systemach Schüco szczegółowych informacji o najnowszych technologiach powłok budynków. Nowoczesny, interaktywny kanał łączy formaty na żywo i na żądanie.

Obecna sytuacja postawiła przed wieloma firmami nie tylko wyzwania ekonomiczne, ale też związane z ograniczeniem możliwości osobistej komunikacji z partnerami biznesowymi. Firma Schüco odpowiada na potrzeby swoich odbiorców, uruchamiając nową, cyfrową platformę informacyjną, która stanowi atrakcyjną alternatywę dla tradycyjnych kanałów komunikacji, jak np. światowe targi architektury, materiałów i systemów budowlanych BAU w Monachium. Nowoczesna formuła łączy elementy transmisji na żywo z interaktywnymi prezentacjami, filmami, szkoleniami i relacjami z inwestycji czy wydarzeń w showroomach firmy w całej Europie. Celem inicjatywy jest zdalne udostępnianie użytkownikom wszystkich potrzebnych materiałów 24 godziny na dobę w atrakcyjny, kreatywny sposób. Premiera platformy odbędzie się już 8 marca 2021 roku i przyjmie formę transmisji w formacie live, podczas której będzie można zadawać pytania ekspertom firmy.

LINK REJESTRACYJNY: https://bit.ly/3trGRKo

Jeden rok. Trzy tematy. Liczne innowacje

Wymagania stawiane dziś nowoczesnym budynkom są liczne i bardzo zróżnicowane. Materiały emitowane na platformie Schüco Innovation Now w ciągu kolejnych miesięcy będą skupiać się na trzech tematach, które będą kształtować budownictwo w nadchodzących latach – Zdrowie – Zdrowy Budynek, Smart – Inteligentny Budynek oraz Bezpieczeństwo – Bezpieczny Budynek. Szczegółowe zagadnienia i kluczowe innowacje firmy z tych obszarów na 2021 rok zostaną omówione przez specjalistów Schüco podczas interaktywnych prezentacji, które będą udostępniane w miesięcznych odstępach, począwszy od dnia premiery platformy 8 marca. Już w tym samym dniu będzie można obejrzeć materiał poświęcony zdrowemu budownictwu, w którym zostaną opisane przyszłościowe trendy i najnowsze technologie z tego obszaru. To jednak zaledwie przedsmak cyklu wydarzeń poświęconych przyszłościowym technologiom budowlanym. W planach jest wiele innych atrakcji w nowoczesnych formatach wideo.

Aktualny temat – Zdrowy Budynek

Temat zdrowego budownictwa szczególnie dziś zyskał na znaczeniu. Zdrowy Budynek jest przyjazny nie tylko dla ludzi, lecz także środowiska. Zużywa minimalną ilość energii, ale też jest bardzo trwały i wykonany z ekologicznych materiałów. Jednocześnie zapewnia użytkownikom pełną ochronę, nie tylko przed warunkami atmosferycznymi i zanieczyszczonym powietrzem, ale nawet przenoszeniem drobnoustrojów na często użytkowanych powierzchniach, jak np. klamki i ramy okienne. Ponadto zapewnia pełny komfort użytkowania bez względu na wiek czy kondycję fizyczną, dzięki bezprogowym rozwiązaniom drzwi wejściowych, przesuwnych i balkonowych. Zdrowy budynek to także obiekt inteligentny, który potrafi samodzielnie reagować na zmienne warunki w pomieszczeniach i na zewnątrz, dostarczając użytkownikom świeżego powietrza, ochrony przeciwsłonecznej czy akustycznej wtedy, gdy zachodzi taka potrzeba. W tym kontekście jedną z nowości będzie nowe okno akustyczne Schüco AWS 90 AC.SI, które zapewnia ochronę przed hałasem nawet przy uchylonym skrzydle. 

Źródło: Wirtualne Media/ https://www.wirtualnemedia.pl/centrum-prasowe/artykul/nowy-kanal-cyfrowej-komunikacji-w-branzy-okien-drzwi-i-fasad-schueco-innovation-now