Do zobaczenia 12-15.02.2025! 🔥📣🔥📣📣📣📣  

Organizator:

POiD patronem branżowym targów WinDoor-tech 2023!

Podziel się

Związek Polskie Okna i Drzwi (POiD) objął patronat branżowy nad najbliższą edycją targów WinDoor-tech. Niewątpliwie zwiększa to prestiż wydarzenia i nadaje mu szczególną rangę. POiD to największa organizacja skupiająca działających w Polsce producentów, dostawców i dystrybutorów stolarki budowlanej. Zrzeszone w organizacji firmy są elitą branży – Orłami Polskiej Stolarki. Związek POiD kreuje rozwój branży w otoczeniu liderów – rzetelnych podmiotów, które łączy profesjonalizm i wspólne cele.

Związek Polskie Okna i Drzwi (POiD) od ponad 20 lat jest wiarygodnym reprezentantem oraz swoistym „głosem” działających w branży producentów, dostawców i dystrybutorów wyrobów stolarki budowlanej.

Obecnie Związek POiD zrzesza ponad 100 podmiotów, wśród których są firmy o różnych profilach działalności, m.in. producenci okien, drzwi, bram, szyb zespolonych, systemów okiennych, uszczelek oraz chemii budowlanej. Jest to prestiżowa grupa podmiotów, które łączy profesjonalizm i rzetelność, a także wspólne cele. Dzięki zaangażowaniu w ramach Związku, nierzadko konkurujące ze sobą na co dzień przedsiębiorstwa mogą bowiem współpracować przy realizacji ważnych dla całej branży projektów.

Jeden, wspólny głos reprezentowanego przez Związek POiD sektora jest wypracowywany w ramach licznych spotkań. Najważniejszym z nich jest organizowany cyklicznie od 2010 r. Kongres Stolarki Polskiej. 

Zespół targów WinDoor-tech i Budma od lat uczestniczy  w tym prestiżowym dla branży wydarzeniu. 

Związek POiD wytycza nowe kierunki rozwoju reprezentowanego przez siebie sektora, stawia na nowoczesne rozwiązania i integruje środowisko. Zapewnia swoim członkom wiarygodne informacje, promocję i wsparcie, a także reprezentuje ich w kontaktach z instytucjami krajowymi i zagranicznymi. Wszystko to sprawia, że przynależność do POiD stanowi dla firmy nobilitację, a grono zrzeszonych w tej organizacji podmiotów stale się powiększa.

Z przedstawicielami Związku POiD będzie się można spotkać już podczas najbliższej edycji targów WinDoor-tech i Budma (31.01-3.02.2023) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nie zabraknie także bogatego programu wydarzeń przygotowanego przez POiD.

Więcej o patronie: https://poid.eu/