Do zobaczenia 11-14.02.2025! 🔥📣🔥📣📣📣📣  

Organizator:

POiD startuje z nowym konkursem Building Awards 2021!

Podziel się

Polski Związek Okna i Drzwi (POiD) wystartował z pierwszą edycją konkursu dla branży stolarki otworowej pn. POiD Building Awards 2021. Celem inicjatywy jest wyłonienie unikatowych zastosowań produktów stolarki budowlanej w najlepszych realizacjach architektonicznych z całego świata.

POiD Building Awards 2021 to nowa formuła i powiew świeżości nie tylko w branży stolarki otworowej, ale również na polskim rynku budowlanym. Podstawowym założeniem konkursu jest stworzenie katalogu najlepszych rozwiązań zapewniających praktyczne zastosowanie okien, drzwi, bram, fasad oraz produktów automatyki budowlanej i smart home. Nagrodzone realizacje będą więc cennym źródłem wiedzy i inspiracją m.in. dla inwestorów, producentów, wykonawców i architektów. Ponadto organizatorzy oferują uczestnikom ciekawą formę rywalizacji, która poza zdobyciem wyróżnienia umożliwi im m.in. promocję własnych rozwiązań, zawarcie nowych, strategicznych relacji biznesowych oraz wymianę doświadczeń.

Uczestnikiem konkursu mogą zostać firmy produkujące wyroby stolarki budowlanej lub systemy automatyki budynkowej działające na terenie Polski, których produkty zostały użyte w realizacji architektonicznej oddanej do użytku w latach 2018 - 2020.

Zgłoszenia produktów użytych w realizacji architektonicznej mogą podjąć się pracownicy firmy produkującej wyroby stolarki budowlanej lub systemy automatyki budynkowej. Ilość zgłoszeń jest nieograniczona.

Konkurs jest przeprowadzany za pośrednictwem dedykowanej aplikacji, która stanowić będzie miejsce prezentacji unikatowych rozwiązań architektonicznych, dostępnej na stronie: https://buildingawards.poid.eu. 

Do POiD Building Awards 2021 mogą zgłaszać się zarówno firmy o dużej skali działania, jak i średnie oraz małe przedsiębiorstwa. Mają na to czas do 7 MAJA 2021.