Do zobaczenia 11-14.02.2025! 🔥📣🔥📣📣📣📣  

Organizator:

Rekord powierzchni zostanie pobity na targach WINDOOR-TECH!

Podziel się

Aż 1251 m2 firma FIMTEC POLSKA wykorzysta na aranżację wyjątkowej przestrzeni wypełnionej po brzegi najnowszymi maszynami dla branży stolarki otworowej. To rekord wielkości powierzchni wystawienniczej w dotychczasowej historii bloku targów BUDMA i WINDOOR-TECH. Przy okazji tak spektakularnej ekspozycji na FIMTEC – wiodący dostawca maszyn do produkcji stolarki z PVC i ALU, zaprosi do wspólnego świętowania swojego jubileuszu 25-lecia!

FIMTEC-POLSKA jest wiodącym dostawcą maszyn i urządzeń do produkcji stolarki z PVC, aluminium oraz do obróbki stali.

- Technologia to nasza pasja, dlatego nieustannie stawiamy kolejne kroki w tej dziedzinie dostarczając producentom stolarki otworowej maszyny spełniające najwyższe oczekiwania techniczne i technologiczne. Stawiamy na ciągły rozwój, dlatego FIMTEC oferuje wyłącznie te modele maszyn, które zapewniają ich użytkownikom wysoką jakość oraz przemysłową wydajność produkcyjną, zachowując przy tym wysokie walory techniczne przez wiele lat.

Do wszystkich produkowanych przez naszych partnerów (Graf Synergy, Fom Industrie oraz Delta) maszyn oferujemy ciągły serwis i utrzymanie dostępu do części zamiennych i zużywalnych, zapewniając naszym klientom bezpieczeństwo i komfort pracy - czytamy na stronie internetowej Fimtec Polska.

Ciągły rozwój firmy i zdobycie pozycji lidera rynku potwierdza, że dla większości klientów Fimtec jest profesjonalnym partnerem i najlepszym wyborem na długofalowy rozwój. Firma od lat wyznacza najwyższe standardy w branży, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia, w tym jedne z najbardziej prestiżowych- Złote Medale Grupy MTP.

Więcej informacji o aktualnej ofercie i  planowanych aktywnościach firmy FIMTEC POLSKA na targach WINDOOR-TECH już wkrótce.

 

Źródło: www.fimtec.pl