Dziękujemy! Do zobaczenia w 2025! 🔥📣🔥📣📣📣📣  

Organizator:

Targi miejscem spotkań dostawców i producentów

11.05.2020 12:36:22

Podziel się

Kluczem do sukcesu wystawców WinDoor-tech jest przekonanie do swoich rozwiązań producentów stolarki, których ekspozycje towarzyszą odbywającym się w tym czasie targom Budma. Prezentujemy opinie liderów branży.

- Branża stolarki budowlanej bardzo się zmienia, bo zmienia się architektura, zmieniają się też potrzeby klienta. Wpuszczamy do budynków coraz więcej swiatła, widać trend dużych przeszkleń. Co za tym idzie produkujemy coraz większe okna. Powstają wręcz całe przeszkolone ściany.Z wielką uwagę obserwujemy co dzieje się na WinDoortech, śledzimy trendy, potrzebujemy nowych technologii żeby produkować więcej, szybciej i oczywiście bez uszczerbku dla jakości - mówi Janusz Komurkiewicz, prezes Fakro.

- Nasze nowości, które pokazujemy na stoisku są związane z motoryką i sterowaniem inteligentnym domem. My cały czas poszukujemy nowinek, żeby zaproponować najlepsze rozwiązania będące „na topie”. Ściśle współpracujemy z naszymi dostawcami - mówi Adam Pędzich, prezes AdamS.

- Erkado istnieje na rynku ponad 40 lat, rozwijamy się razem z naszymi klientami. Produkujemy około 60 tysięcy drzwi miesięcznie, mamy nadzieję, że ta liczba w przeciągu 2-3 lat wzrośnie do 100 tysięcy. Dzięki ekspozycji WinDoor-tech jesteśmy w stanie odkryć coś nowego i dostosować do potrzeb klienta. Mimo automatyzacji, staramy się aby na końcu wszelkich prcesów był człowiek, żeby to człowiek był kontrolerem jakości maszyn produkujących drzwi - mówił Radosław Bartochowski z Erkado.