Dziękujemy! Do zobaczenia w 2025! 🔥📣🔥📣📣📣📣  

Organizator:

Złota piętnastka w stolarce otworowej

Podziel się

Polskie firmy działające w branży stolarki otworowej zostały docenione podczas VII Międzynarodowego Forum Stolarki Budowlanej. Znamy laureatów.

W czwartek, 15 września 2022, na uroczystej Gali Stolarka VIP w Hotelu Magellan w Bronisławowie k/ Piotrkowa Trybunalskiego ogłoszono wyniki rankingu oraz nagrodzono laureatów.

- W branży stolarki jest wiele znakomitych polskich firm, ale są też firmy liderzy. Są to firmy które inspirują, firmy, które cieszą się wielkim uznaniem u swoich kontrahentów, czy konsumentów. Z pewnością jest wiele także innych znakomitych polskich firm, niektóre z nich generujących wielkie obroty, ale my zdecydowaliśmy się docenić firmy, po jednej w różnych kategoriach, które stanowią awangardę polskiej stolarki i inspirację dla wielu innych firm. W końcu są to firmy, które w wielu przypadkach reprezentują naszą branżę za granicą i stanowią o sile branży stolarki w Polsce i za granicą - czytamy w komunikacie organizatorów.

Złota 15 to firmy polskie, firmy innowacyjne, rozpoznawalne, uznane, które w sumie generują około ponad 10 mld złotych rocznego obrotu. To w końcu firmy, które działają w Polsce i na wielu rynkach Europy czy świata. Niektóre z nich skutecznie zdobyły nowe przyczółki za granicą, otworzyły swoje fabryki, czy przedstawicielstwa za granicą, a także w kilku przypadkach przejęły firmy zagraniczne.

- Wyróżnione firmy oferują wysoką jakość produktów, a ich elastyczność i gotowość do spełnienia nawet najbardziej rygorystycznych norm jakościowych i branżowych, pozwoliło podbić również europejski, a nawet światowe rynki. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wyróżnili, tych, którzy w ostatnich kilkunastu, a w niektórych przypadkach kilkudziesięciu latach z małych firm, stały się lokomotywami polskiej stolarki, rozpoznawalnymi i uznanymi markami. Te firmy zasługują na najwyższe wyróżnienie, na medal, na dyplom, na powszechne uznanie - mówi Grzegorz Cendrowski, Prezes Stolarka VIP.

Oto Laureaci: FAKRO - okna dachowe i okna pionowe z drewna, SELT żaluzje, markizy, rolety, pergole, PARMAX drzwi wejściowe z drewna, OKNOPLAST - okna i drzwi z PVC i aluminium, SELENA chemia budowlana, WIKĘD drzwi zewnętrzne stalowe i aluminiowe, ALUPRPOF system do fasad okien, drzwi i rolet, PREZ-MET maszyny do produkcji okien, WIŚNIOWSKI bramy, drzwi, ogrodzenia, WALA pochwyty i akcesoria do drzwi, RK ALUMINIUM drzwi wejściowe aluminiowe, MEDOS klamki, parapety, akcesoria, PRESSGLASS szkło i szyby zespolone dla budownictwa, PORTA drzwi wewnętrzne do domów i mieszkań, MFO systemy wzmocnień do okien i drzwi.

- Złota 15, czyli lista wyróżnionych firm, które znalazły najlepsze polskie firmy jest najlepszym dowodem, że branża stolarki otworowej jest prężna, ekspansywna, innowacyjna, licząca się w Pce i świecie. Niech te firmy będą inspiracją dla pozostałych, równie znakomitych firm, będą inspiracją i rekomendacją, do jeszcze skuteczniejszych działań w produkcji, dystrybucji, handlu i marketingu najlepszych rozwiązań w branży stolarki budowlanej - czytamy w dalszej części komunikatu Stolarki Vip.

Gratulujemy firmom wyróżnienia!