Do zobaczenia 11-14.02.2025! 🔥📣🔥📣📣📣📣  

Organizator:

Złote Medale targów WINDOOR-TECH 2023 przyznane!

Podziel się

Poznaj laureatów jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych nagród targowych w naszym kraju - Złotego Medalu Grupy MTP. W konkursie doceniana jest innowacyjność, pomysłowość, nowoczesność. Kapituła postanowiła przyznać sześć złotych medali produktom zgłoszonym przez wystawców targów WINDOOR-TECH 2023.

Złoty Medal Grupy MTP przyznawany jest produktom, usługom i rozwiązaniom, które charakteryzują się najwyższą jakością zastosowanych materiałów, innowacyjnych rozwiązań czy także wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie dostępne na rynku.

To te produkty będą wyznaczać technologiczne trendy w stolarce otworowej!

ELUMATEC - zgłaszający i producent

Centrum obróbcze profili SBZ 118

SBZ 118 otwiera drogę firmom, które chcą rozpocząć zautomatyzowaną obróbkę CNC dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, wysokiej wydajności, prostocie użytkowania oraz niskim kosztom inwestycyjnym. SBZ 118 to również znajome środowisko pracy dla klientów, którzy już korzystają z większych maszyn elumatec i chcą rozszerzyć swój asortyment. SBZ 118 to 3-osiowe centrum obróbcze do profili oferujące pełną funkcjonalność w zakresie frezowania, wiercenia, gwintowania i nacinania.

FIMTEC-POLSKA Sp. z o.o. - zgłaszający; GRAF SYNERGY s.r.l. - producent

6-głowicowa zgrzewarka sterowana numerycznie SL6 FF TR

Robot SL6 FF TR łączy kształtowo ramiaki PVC wraz ze słupkami i poprzeczkami o dowolnych kształtach i bardzo różnych powierzchniach (folie, nakładki ALU, forniry etc.) także z wypełnieniami wzmacniającymi profil (wkładki z włókna szklanego, kompozytu) uzyskując zaokrąglenie również zewnętrznej tylnej krawędzi w zgrzanym narożu – jest wciąż jedyną taką propozycją na rynku. Pozwala łączyć profile bez konieczności ich późniejszego oczyszczania, co bardzo ułatwia i skraca proces produkcji. Dzięki maszynie możliwa jest produkcja stolarki o bardzo wysokich parametrach jakościowych.

Centrum obróbczo-tnące FABCUT 3B RS

FABCUT 3B RS jest najnowocześniejszym modułowym centrum obróbczo – tnącym. Światowa premiera maszyny odbędzie się podczas targów Windoor-Tech i Budma 2023. Wcześniejsze modele, które z ogromnymi sukcesami wykorzystywane są przez producentów stolarki otworowej, były podwaliną powstania modelu 3B RS. Budowa poszczególnych modułów FABCUT 3B RS pozwala na zachowanie kompaktowych rozmiarów maszyny, co jest istotne z punktu widzenia ilości zajmowanego miejsca na hali produkcyjnej, przy jednoczesnym zapewnieniu najwyższej wydajności i jakości wykonywanych obróbek.

FIMTEC-POLSKA Sp. z o.o. - zgłaszający i producent

DCM2 - Numerycznie sterowana zagniatarka do naroży aluminiowych

Trudne rzeczy stają się łatwe. Dzięki naszej technologii rola operatora sprowadza się do sczytania kodu kreskowego, by noże ustawiły się automatycznie do danego systemu profilowego. Kamera pomiarowa pracująca jako szczelinomierz i element podglądu procesu pozwalają na poprawne ustawienie profili w niezwykle łatwy sposób zapewniając wyjątkową jakość połączenia profili w narożu. Obsługa zagniatarki DCM2 jest wyjątkowo prosta dla każdego. To czyni ją wyjątkową.

ORGADATA East Europe Sp. z o.o.  - zgłaszający i producent

LogiKal - Oprogramowanie dla najlepszych okien, drzwi i fasad

LogiKal to zaawansowany technologicznie program do cyfryzacji produkcji okien, drzwi i fasad. Jest kompleksowym narzędziem do prowadzenia procesu projektowania, wyceny i produkcji konstrukcji aluminiowych i stalowych, w zgodzie z najwyższymi standardami w zakresie tworzonej dokumentacji projektowej i wykonawczej. Z ponad 7 milionami artykułów od ponad 700 dostawców, oferuje największą na rynku bazę danych profili, okuć i akcesoriów. W Europie, niezmiennie od wielu lat, LogiKal jest wiodącym narzędziem sterującym do maszyn CNC i pił.

STUERTZ POLSKA Sp. z o.o.  - zgłaszający i producent

Automatyczny system bufrowania i sortowania wraz z robotem do szklenia zarządzany przez program ProOpt

Zastosowanie automatycznego systemu sortowania i buforowania wraz z robotem do szklenia pozwoli na przeniesienie produkcji na wyższy poziom automatyzacji. Dodatkowo zarządzanie produkcja za pomocą ProOpt, który integruje maszyny rożnych producentów, sprawi ,że fabryka idealnie wpisuje się ideę przemysłu 4.0. W czasach cyfryzacji innowacyjne technologie i rozwiązania programowe mogą również pomóc w produkcji okien i inteligentnym zautomatyzowaniu niektórych działań, aby procesy były szybsze i bardziej zasobooszczędne.

WARTO ZAPOZNAĆ SIĘ Z RÓWNIEŻ Z PRODUKTAMI NAGRODZONYMI ZŁOTYM MEDALEM TARGÓW BUDMA 2023 >> TUTAJ

Gratulujemy wszystkim laureatom! 

 

 

Więcej informacji o konkursie udzieli:

Agnieszka Polacka
Złoty medal-wybór konsumentów Więcej no Konkursie