Dziękujemy! Do zobaczenia w 2025! 🔥📣🔥📣📣📣📣  

Organizator:

Laureaci Złotego Medalu 2019

Znamy liderów Złotego Medalu 2019! Sprawdź, kto tym razem sięgnął po złoto i zdobył nagrodę o równowartości 50 000 zł.

Produkty nagrodzone Złotym Medalem MTP na Targach Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WinDoor-tech 2019

1. DCM1 - Numerycznie sterowana zagniatarka do naroży aluminiowych

FIMTEC-POLSKA Sp. z o.o. Sp.k., Wysogotowo

 

 

Trudne rzeczy stają się łatwe. Dzięki naszej technologii rola operatora sprowadza się do sczytania kodu kreskowego, by noże ustawiły się automatycznie do danego systemu profilowego. Kamera przemysłowa i szczelinomierz pozwalają na poprawne ustawienie profili w niezwykle łatwy sposób zapewniając wyjątkową jakość połączenia profili w narożu. Obsługa naszej zagniatarki DCM1 jest wyjątkowo prosta dla każdego. To czyni ją wyjątkową.

2. Centrum obróbcze profili SBZ 122/75

Elumatec Polska Sp. z o.o., Września

 

 


 

  

SBZ 122/75 dzięki połączeniu wszechstronności, prędkości i inteligentnej technologii wytycza nowe standardy w branży. Kiedy klienci składają zamówienia na centrum obróbcze profili jeszcze przed rozpoczęciem produkcji seryjnej, oznacza to, że jest ono czymś wyjątkowym. SBZ 122/75 jest takie w wielu aspektach. Zaprojektowane do produkcji okien i drzwi 5-osiowe urządzenie pozwala na obróbkę profili z PCW, aluminiowych i cienkościennych profili stalowych. Dotychczas te możliwości obróbki i wszechstronność zastosowania były zarezerwowane dla znacznie większych i droższych urządzeń.

3. Pareo Up

CDA POLSKA Sp. z o.o.

CDA Polska

 

 

Innowacyjny ekran z wieloma modułami w szkle przesuwającym się pionowo i bez profili poziomych.

Część stała o ograniczonych wymiarach ogranicza przestrzeń zapewniającą prywatność i umożliwiającą doskonałą wentylację pomieszczeń.

Niezależny ruch pionowy paneli pozwala uzyskać różne wysokości, zapewniając ochronę przed wiatrem i czynnikami atmosferycznymi stosownie do potrzeb.

Aluminiowa rama zawiera opatentowany system przesuwania i zaczepiania oraz odczepiania, który pozwala na maksymalną obsługę podczas przenoszenia.

4.VISUALISER

CDA Polska Sp. z o.o. Sp. K.

CDA POLSKA Sp. z o.o. 

 

 

VISUALISER to nowoczesne oprogramowanie automatyzujące prace projektowe, zamówienie i przedstawienie oferty klientowi w zakresie produktów firmy CDA . System kontroluje parametry techniczne okuć nadzorując w ten sposób prawidłowe przygotowanie projektu i oferty zapewnia intuicyjny interface oraz pełna dokumentacja okuć dostępną w dowolnym miejscu i dowolnym urządzeniu na dowolnej przeglądarce WWW. VISUALISER aktualizowany jest automatycznie o nowe okucia, informując o nowych możliwościach, pilnuje parametrów, pozwala na zapisywanie projektów szablonów w dowolnej chwili i czasie umożliwia modyfikację projektu i przesłanie oferty klientowi.

5. Zgrzewarka Kształtowa SL4FF EVO

GRAF SYNERGY s.r.l., Nonantola (MO), Włochy

FIMTEC-POLSKA Sp. z o.o. Sp.k.

 

 

 

 

Robot SL4-FF-EVO łączy kształtowo profile PVC o dowolnych kształtach i bardzo różnych powierzchniach (folie, nakładki ALU, forniry etc.) także z wypełnieniami wzmacniającymi profil (wkładki z włókna szklanego, kompozytu) uzyskując zaokrąglenie również zewnętrznej tylnej krawędzi w zgrzanym narożu – jest wciąż jedyną taką propozycją na rynku. Pozwala łączyć profile bez konieczności ich późniejszego oczyszczania, co bardzo ułatwia i skraca proces produkcji. Maszyna pozwala produkować stolarkę o bardzo wysokich parametrach jakościowych przy zachowaniu wysokiej wytrzymałości naroży.

6. 4-OSIOWE CENTRUM OBRÓBCZE COMET X4

Emmegi Dystrubucja w Polsce R&D Tech Sp. z o.o.

R & D TECH Sp. z o.o.

 

4 –osiowe centrum obróbcze CNC przeznaczone do obróbki profili z aluminium, PVC, stopów lekkich lub stali do 2 mm grubości. Wyposażone w 10-cio pozycyjny magazyn narzędzi.. Strefa robocza dla profili o długości do 4 m. Czteroosiowy układ osi pozwala na obrót elektrowrzeciona od 0° do 180° w sposób ciągły w celu wykonania obróbki na zarysie profilu. Wyposażone również w ruchomy stół roboczy, który ułatwia załadunek/rozładunek detalu i znacznie zwiększa możliwy do obróbki przekrój.

Podczas odbywających się imprez targowych, goście targów będą mieli szansę wybrać najlepszy produkt z tych nagrodzonych Złotym Medalem. Swoje głosy będzie można oddawać na stronie internetowej Złotego Medalu, poprzez specjalnie przygotowany sondaż. Każda z osób będzie miała możliwość oddania swojego głosu tylko na jeden produkt, który uważa za absolutny targowy HIT! Produkt, który otrzyma największą liczbę głosów, zdobędzie prestiżowy tytuł „ZŁOTY MEDAL MTP – WYBÓR KONSUMENTÓW” oraz specjalnie zaprojektowaną na tę okazję statuetkę.