Do zobaczenia 12-15.02.2025! 🔥📣🔥📣📣📣📣  

Organizator:

O targach

Podczas targów WinDoor-tech w jednym czasie i miejscu spotykają się producenci i dystrybutorzy maszyn i komponentów do produkcji okien, drzwi, bram i systemów fasadowych oraz projektanci i przedstawiciele środowisk naukowych. Najbliższa edycja odbędzie się w 2025 r.

Branża stolarki okiennej to jeden z najbardziej konkurencyjnych sektorów polskiej gospodarki. Na krajowym rynku działa już ponad dwa tysiące producentów okien, którzy stale kreują nowe trendy zaskakując nie tylko rozwiązaniami designerskimi, ale przede wszystkim technologicznymi. Wystawcy Windoor-tech muszą tym wyzwaniom sprostać. Ich oferta prezentowana na targach nie tylko musi podążać za fantazją producentów okien, ale wpływać na optymalizację kosztów i automatyzację a co za tym idzie efektywność produkcji.

WinDoor-tech daje polskim oraz zagranicznym firmom możliwość zaprezentowania coraz bardziej wydajnych i energooszczędnych technologii i przekonania do nich producentów stolarki otworowej wystawiających się w tym samym czasie na targach Budma.

Po kilku latach przerwy targi WinDoor-tech wracają z rozmachem, szykując najbardziej nowoczesną i największą w tej części Europy, wystawę dedykowaną stolarce.

Tradycyjnie targi WinDoor-tech odbywają się w cyklu dwuletnim w tym samym terminie co targi Budma.

W tym roku do flagowej oferty wydarzenia trafia także bogata ekspozycja związana z przemysłem szklarskim.

 

DLACZEGO WARTO TU BYĆ?

Prezentacja najnowszych technologii stolarki budowlanej

Bogata ekspozycja specjalistycznego sprzętu

Rozwiązania dla automatyzacji i cyfryzacji procesów produkcyjnych

Pokazy na żywo innowacyjnych robotów, maszyn, urządzeń

Stoiska czołowych firm branży

Spotkania biznesowe

Obecność najważniejszych organizacji i stowarzyszeń

Synergia z targami budowlanymi BUDMA

 

ZOBACZ JAK BYŁO W OSTATNIEJ EDYCJI!